توزیع فراوان مرغ در تره بار تهران با قیمت هر کیلوگرم ۵۶ هزار و ۹۰۰ تومان قیمت مرغ امروز در میدان میوه و تره بار تهران کاهش یافته و هر کیلوگرم از این محصول ۵۶۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد که پایین تر از نرخ مصوب ۵۹۸۰۰ تومانی خود است. – اخبار اقتصادی – به گزارش […]

توزیع فراوان مرغ در تره بار تهران با قیمت هر کیلوگرم ۵۶ هزار و ۹۰۰ تومان

قیمت مرغ امروز در میدان میوه و تره بار تهران کاهش یافته و هر کیلوگرم از این محصول ۵۶۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد که پایین تر از نرخ مصوب ۵۹۸۰۰ تومانی خود است.

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم قیمت مرغ امروز در میدان میوه و تره بار تهران کاهش یافته و هر کیلوگرم از این محصول ۵۶۹۰۰ تومان به فروش می‌رسد که پایین تر از نرخ مصوب ۵۹۸۰۰ تومانی خود است.

روز پنج شنبه با کمبود مقطعی مرغ، تخم مرغ روغن مواجه بودیم که از امروز این محصولات با قیمت جدید خود و فراوان در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران توزیع می‌شود.

بر اساس مشاهدات میدانی قیمت روغن ۱٫۳ لیتری ۱۰۷ هزار تومان، روغن ۵ کیلوگرمی ۴۸۰ هزار تومان،روغن ۸۰۰ گرمی ۶۲ هزار تومان به فروش میرسد و محدودیتی برای عرضه این محصول وجود ندارد.

بنابراین گزارش مرغ گرم که صبح امروز در میادین عمده فروشی با قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم ۵۱ هزار تومان عرضه می شد هم اکنون به ۴۷ هزار تومان کاهش یافته و پیش بینی می شود قیمت مرغ برای مصرف کننده فردا نیز کاهش یابد.
دولت در مصوبه جدید خود بعد از هدفمندی یارانه ها قیمت عمده مرغ گرم را ۵۵ هزار و ۵۰۰ تومان تومان اعلام کرد که اکنون زیر قیمت خود به فروش می رسد.

گوشت قرمز اما امروز در میادین مشاهده نشد که خبرگزاری تسنیم دلیل این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهد.

انتهای پیام/

مقاله اصلی